Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile görüştü (2)

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

‘YILMAZ, CEZAYİR CUMHURBAŞKANI TEBBUN İLE FUAR AÇILIŞINA KATILDI’

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ülkemizin onur konuğu olarak davet edildiği 55. Uluslararası Cezayir Fuarı’nın açılışına, Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sayın Abdülmecid Tebbun ile birlikte katıldık. Cezayir’de faaliyet gösteren Türk firmalarını da dahil ettiğimizde, 55. Uluslararası Cezayir Fuarı’na; savunma sanayi, hazır giyim ve tekstilden makine sanayiine, otomotivden dayanıklı tüketim mallarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren 80’in üzerinde firmamız yoğun bir ilgi gösterdi. Fuarda ülkemizi gururla temsil eden kurumlarımızın stantlarını Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Mahinur Özdemir Göktaş ve Ticaret Bakanımız Sayın Ömer Bolat ile birlikte ziyaret ederek Cezayir’deki temaslarımızı tamamladık” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Cezayir için önemi büyük olan 55. Uluslararası Cezayir Fuarı’nın hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Misafirperverlikleri için Cezayir Cumhurbaşkanı Sayın Tebbun ve Cezayirli yetkililere şükranlarımı sunuyor, dost ve kardeş Cezayir halkına muhabbetlerimi iletiyorum” dedi. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Cezayir Cumhurbaşkanı Tebbun ile görüştü (2)
Giriş Yap

Bir Gazete - Bir Gazete, Son Dakika ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!