İstanbul – Ömer’in ‘uçakta anons’ hayali gerçek oldu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbrahim YILDIZ/İSTANBUL, – PEGASUS Havayolları, Dünya Otizm Farkındalık günü nedeniyle otizmli Ömer Doruk Akarsu’nun uçakta anons yapma hayalini gerçekleştirdi.

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık günü nedeniyle Pegasus Havayolları otizmli Ömer Doruk Akarsu’nun hayalini gerçekleştirmek için anlamlı bir adım attı. İstanbul Gaziosmanpaşa Hüseyin Keçeci Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören Ömer Doruk Akarsu’nun öğretmenleri Pegasus Havayolları ile irtibata geçti. Öğretmeni, Akarsu’nun uçakta anons yapma hayalini havayolu şirketiyle paylaştı. Bunun üzerine havayolu şirketi bir organizasyon düzenledi.

HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRİYORUM, HERKESE İYİ UÇUŞLAR

Pegasus Havayolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen-Ankara uçuşuna katılan Ömer Doruk Akarsu, kabin memuru tarafından çağırılarak anons yapmasını istedi. Akarsu yaptığı anonsta, “Değerli misafirimiz, ben Ömer Doruk Akarsu. İstanbul Gaziosmanpaşa Hüseyin Keçeci Özel eğitim uygulama okulu öğrencisiyim. Benim bir hayalim vardı, uçakta anons yapmak. Benim hayalimi gerçekleştiriyorum, herkese iyi uçuşlar dilerim” dedi.

Görüntü dökümü:

————————

-Ömer Doruk Akarsu’nun uçakta anons yapması

İstanbul – Ömer’in ‘uçakta anons’ hayali gerçek oldu
Giriş Yap

Bir Gazete - Bir Gazete, Son Dakika ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!