Param ile Thunes’dan ödeme işlemlerinde iş birliği

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, – PARAM, Thunes ile ödeme sistemlerine ilişkin stratejik bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu ortaklık sayesinde Thunes, Param’ın iş ortaklarının uluslararası ödeme işlemlerini kolaylaştıracak. Aynı zamanda Türkiye pazarındaki müşterilere kesintisiz ve etkili ödeme deneyimleri sunacak.

Bütünleşik Finans Sağlayıcısı Param, küresel ödeme ağı altyapısıyla global fintek sektöründen Thunes ile Türkiye pazarındaki işlemleri için stratejik bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliğiyle Param’ın ödeme hizmeti sağlayıcısı (PSP) olarak geliştirdiği altyapısı sayesinde, Thunes’un Türkiye pazarındaki müşterileri ParamPOS üzerinden etkin ve sorunsuz bir şekilde ödeme işlemlerini tamamlayabilecek. Ayrıca bu iş birliği, Param’ın mevcut iş ortaklarının uluslararası pazarlarda ödeme işlemleri gerçekleştirmelerini destekleyerek global pazarda büyüme ve genişleme hedeflerine katkı sağlayacak.

“KURUMSAL VE BİREYSEL KULLANICILARIMIZA ÇÖZÜMLER SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Thunes’la gerçekleştirilen stratejik ortaklığa ilişkin değerlendirmede bulunan Param Kurucusu ve CEO’su Emin Can Yılmaz, şunları söyledi:

“Bütünleşik finans sağlayıcısı olarak yenilikçi çözümlerimiz ve genişleyen küresel etkimizle sektördeki lider konumumuzu devam ettiriyoruz. Fintek sektörüne yön vermek ve müşteri beklentilerini karşılamak, sürekli bir yenilik ve gelişim gerektiriyor. Bu çerçevede atmış olduğumuz adımlardan biri de Thunes ile iş birliğine gitmek oldu. Thunes’la iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Thunes’un Türkiye pazarındaki müşterileri ve işlemleri için ParamPOS üzerinden etkin bir şekilde hizmet vermeye başladık. İlerleyen süreçte Thunes’un 130 ülkeyi kapsayan ödeme ağından yararlanarak, bu ülkelerdeki banka hesaplarına ve dijital cüzdanlara anında uluslararası transfer yapabilmesi için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Thunes ile birlikte ödeme sistemlerinin geleceğini birlikte şekillendirerek, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelere taşıyacağız. Sektör lideri olarak herkes için her yerde hayatı finansal teknolojilerle kolaylaştırmak vizyonumuz ile kurumsal ve bireysel kullanıcılarımıza çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Param ile Thunes’dan ödeme işlemlerinde iş birliği
Giriş Yap

Bir Gazete - Bir Gazete, Son Dakika ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!