“Profesyonellerin kendi platformlarını oluşturarak e-danışmanlık hizmeti vermelerini sağlıyoruz”

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA)- Uzmanlar ve girişimcilerin kodsuz yazılım çözümleriyle çevrim içi kanallarda kendi ekosistemlerini oluşturarak, kitleleriyle iletişime geçerek deneyimlerini paylaştıklarını söyleyen Gurulize’nin CEO’su Ali Yıldırım, “‘Dünyanın sizin uzmanlığınıza ihtiyacı var’ sloganıyla hayata geçirdiğimiz yazılım (SaaS) çözümüyle, belirli alanlarda uzmanlaşan profesyonellerin kendi platformlarını oluşturarak e-danışmanlık hizmeti vermelerini sağlıyoruz” dedi. 

Yazılımı çözümünün teknik uzmanlık ve yüksek maliyet gerektirmediğini belirten Yıldırım, “Pandemi ile birlikte hayatımıza giren çevrim içi hizmetlerin popülaritesi her geçen gün artarken, biz de bu büyük ekosistemde yeni bir iş kolu oluşmasının önünü açtık. Artık uzmanlar ve girişimciler, kod yazmaya ve bir yazılım ekibine ihtiyaç duymadan kendi alan adlarıyla platform kurabiliyor ve hemen e-danışmanlık yapmaya başlayabiliyor. Randevu takvimlerini, ödemelerini ve canlı seanslarını tek bir yerden yönetebiliyorlar. Teknik uzmanlık ve yüksek maliyet gerektirmeyen bu çözüm, kendi kişisel danışmanlık markasını inşa etmek isteyenler için bir fırsat” ifadelerini kullandı. 

“BİRÇOK MESLEK VE UZMANLIK ALANINA HİTAP EDEN BİR ÇÖZÜM” 

Geliştirdikleri çözümün çok geniş bir kitleye hitap ettiğini ifade eden Yıldırım, “E-danışmanlık alanında geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Psikologlar, fitness eğitmenleri, özel ders verenler ve hukuk danışmanları kendi platformlarını oluşturarak hizmet verebiliyorlar. Bu çeşitlilik, kullanıcılara da farklı alanlarda bilgi edinmek için geniş bir seçenek yelpazesi imkanı tanıyor. Ayrıca platformun özelleştirilebilir olması, uzmanların niş bir kitle kazanmasını sağlıyor” diyerek, sözlerini şöyle sonlandırdı: 

“Sadece bireysel uzmanlara değil, aynı zamanda çeşitli kurumsal şirketlere de çözümler sunuyoruz. Örneğin online terapi, koçluk ve fitness alanlarında oldukça başarılı işler ortaya koyduk. Kendi işini kurmak veya mevcut seanslarını kendi platformuna taşıyarak uzmanlığını ihtiyaç duyanlara aktarmak isteyen herkes, bu pratik ve ekonomik çözümü deneyebilir.” 

“Profesyonellerin kendi platformlarını oluşturarak e-danışmanlık hizmeti vermelerini sağlıyoruz”
Giriş Yap

Bir Gazete - Bir Gazete, Son Dakika ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!