İstanbul’a acilen dönüyor! Kemal Kılıçdaroğlu Almanya ziyaretini iptal etti Ekrem İmamoğlu kararı şok etti

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ilgili davada karar saat 17.55’de açıklandı. Son dakika haberine göre Ekrem İmamoğlu’na hem hapis hem de siyasi yasak getirildi. Ekrem İmamoğlu’nun hapis cezası 2 yıl 7 ay 15 gün olarak belirlendi.

Almanya’da bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu hakkındaki ‘ahmak’ davasında karar açıklanınca tüm programını iptal etti ve İstanbul’a geliyor.

Kemal Kılıçdaroğlu karar açıklanmadan hemen önce ise Twitter hesabı üzerinden hakimlere gözdağı verdi. İşte Kılıçdaroğlu’nun İmamoğlu davasıyla ilgili son paylaşımı…

– Ekrem Başkan ve İstanbulluların yargılandığı davaya bakan hakim daha önce “Bu sözlerin mutahabının kim olduğu belli. Tartışmasız Süleyman Soylu’ya karşı söylendiği belli” demişti.

– Bunu diyen bir hakimin vereceği karar açık ve nettir. Beraat dışında verilecek her karar Saray talimatının ve kumpasın bir itirafı olacaktır.

– Saray’ı son kez uyarıyorum. Yargının üzerinden elinizi çekin… Bu halk kisesiz değildir. Aklınızı başınıza alın…

İstanbul’a acilen dönüyor! Kemal Kılıçdaroğlu Almanya ziyaretini iptal etti Ekrem İmamoğlu kararı şok etti

Giriş Yap

Bir Gazete - Bir Gazete, Son Dakika ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!